O Firmie

Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej Warsztaty to prężnie rozwijająca się firma, powstała na bazie warsztatów mechanicznych. Podstawowym profilem działalności jest produkcja prostych i funkcjonalnych, ręcznych urządzeń do obróbki plastycznej blach cienkich.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co niezbędne do wyposażenia warsztatu blacharskiego lub dekarskiego: zaginarki, żłobiarki, nożyce krążkowe, zwijarki, zawijarki, zagniatarki szwu oraz inne, wykonane na indywidualne zamówienie.

Kultywując pięćdziesięcioletnią tradycję szkolnictwa zawodowego w Tucholi nie zapominamy o nowoczesności, dlatego szereg elementów produkowanych wyrobów wykonujemy na obrabiarkach CNC.

Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej to również placówka oświatowa szkoląca spawaczy. Kursy odbywają się pod merytorycznym nadzorem Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Posiadamy uprawnienia do szkolenia i egzaminowania spawaczy w następujących metodach: 111 (spawanie łukowe elektrodą otuloną), 135 (spawanie łukowe w osłonie dwutlenku węgla), 311 (spawanie gazowe). Dobrze wyposażona – atestowana – spawalnia, wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem, dyplomami EWP (European Welding Practitiioner) oraz certyfikatami kompetencji Europejskiej Federacji Spawalniczej, gwarantuje wysoki poziom szkolenia. Dysponujemy bazą noclegową, co umożliwia szkolenie osób z innych miejscowości. Absolwenci naszych kursów pracują w wielu renomowanych firmach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy rozszerzyliśmy ofertę szkoleniową o kursy w zakresie operator–ustawiacz obrabiarek sterowanych numerycznie, cieszące się bardzo dużą popularnością wśród firm stosujących nowoczesne maszyny skrawające.

Skontaktuj się z nami.

Nasi eksperci są do państwa dyspozycji. Prosimy wypełnic formularz i nacisnąć wyślij